Симуляції НАТО

Тренінг-практикум «ГІБРИДНА ЗАГРОЗА У ДІЇ»
Гра є вправою, в рамках якої учасники навчаються розпізнавати прояви гібридних загроз та адекватно реагувати на них, виконуючи роль  політичного керівництва держави, відповідального за безпековий сектор (аналог – РНБО).
Розроблена в 2019 р.
Завантажити

Модель Північноатлантичної ради «ЕСКАЛАЦІЯ КОНФЛІКТУ  В СОМАЛІ:  ВАРІАНТИ РЕАГУВАННЯ»
Гра симулює засідання Північноатлантичної ради, метою якого є вироблення позиції НАТО щодо реагування на ситуацію в Сомалі, де відбувається ескалація громадянського конфлікту в рамках запропонованого сценарію.
Розроблена в 2013 р.
Завантажити

Симуляційна гра «СУСПІЛЬСТВО ТА ПОБУДОВА НАЦІЇ»
Гра є навчальною вправою для студентів, що цікавляться питаннями міжнародної безпеки та державотворення, та симулює процес розбудови людської цивілізації та системи міждержавних відносин з «чистого листа» – в рамках умовного сценарію колонізації іншої планети.
Розроблена в 2010-2016 рр.
Завантажити

Модель Північноатлантичної ради «ЕСКАЛАЦІЯ РОСІЙСЬКОЇ АГРЕСІЇ  ПРОТИ УКРАЇНИ В ЧОРНОМОРСЬКОМУ РЕГІОНІ»
Гра симулює засідання Північноатлантичної ради, покликаного відреагувати на розвиток подій в рамках сценарію, який передбачає загострення російської агресії проти України в південних регіонах нашої держави.
Розроблена в 2020 р.
Завантажити

Рольова симуляція «ПЕРЕГОВОРИ ВИДАТНИХ ДІЯЧІВ»
Гра симулює засідання умовного формату міждержавної конференції за участю представників політичної та експертної еліти світового простору, присвяченої обговоренню поточної ситуації в Україні, виробленню спільної позиції та рекомендацій, які можуть бути презентовані в якості узгодженої програми дій, спрямованих на вирішення внутрішніх та зовнішніх проблемних питань української політики.
Розроблена в 2016 р.
Завантажити

Рольова симуляція «КОНГРЕС В МЮНСТЕРІ ТА ОСНАБРЮЦІ (формування Вестфальської системи міжнародних відносин)»
Гра симулює дипломатичні переговори за результатами Тридцятилітньої війни, які сформували основні принципи міждержавної взаємодії в Європі та поклали початок функціонуванню Вестфальської системи міжнародних відносин.
Розроблена в 2012 р.
Завантажити

Модель Північноатлантичної ради «АФГАНСЬКА ДИЛЕМА: ПЕРСПЕКТИВИ МІСІЇ ISAF»
Гра симулює засідання Північноатлантичної ради, метою якого є визначення позиції Альянсу стосовно оцінки наявних результатів місії ISAF в Афганістані та перспектив її продовження.
Розроблена в 2010 р.
Завантажити

Модель Північноатлантичної ради «АВІАУДАР В ПРОВІНЦІЇ КУНДУЗ (АФГАНІСТАН)»
Гра симулює засідання Північноатлантичної ради в рамках запропонованого сценарію, який передбачає вироблення  консенсусної реакції НАТО на умовний бойовий інцидент в Афганістані, в якому внаслідок дій військових ISAF загинули цивільні особи.
Розроблена в 2009 р.
Завантажити